İlginizi Çekebilecek Yazılar

Kişisel Yazılar 0 Yorum

İkna Nedir? İkna Etme Teknikleri Nelerdir?

Gün içerisinde hepimiz bir şekilde ikna etme teknikleriyle karşı karşıya kalırız. Gördüğümüz her reklam çalışmasının içerisinde bir ikna etme tekniği vardır. Bir giyim markası yeni ürünlerini almamızı ister. Bir gıda

Kişisel Yazılar 0 Yorum

Hürriyet E-Gazete’nin Yılbaşı Paketinde Sizi Sürprizler Bekliyor!

Haberleri takip etmek için kullanılabilecek en iyi uygulama Hürriyet E-gazete olsa gerek. Hem basılı gazete okuma keyfini yaşarken, hem de güncel haberlere ulaşabilme imkanı sunuyor. Uygulamanın son güncellemeleri ile de;

Kişisel Yazılar 8 Yorum

Başarılı İnsanların Ortak Yönleri Nelerdir?

Başarılı insanlar hayatlarını ilham verici gerçekler, güçlendirici alışkanlıklar ve güçlü disiplinlerle yönlendirirler. Onların başarıya ulaşmaları tercih ettikleri sürekli ve sağlıklı alışkanlıkların bir sonucudur.

16 Yorum

 1. Metin Bıyık
  Mart 07, 08:47 Yanıtla

  Kaynaklar gerçekten elle tutulur. Cebinden para çıkmadan logo sahibi olmak isteyenler ihtiyaçlarını gidebilirler. Bende bir deneyeyim bakalım neler çıkıyor benim için 😉

 2. Ahmet Cem
  Ağustos 09, 12:47 Yanıtla

  logoya benim gibi para vermek istemeyen arkadaşlar için ideal fakat bir süre sonra kaliteli logo gerekiyor. orası da ayrı bir durum.

  • Timur Demir
   Aralık 18, 15:53 Yanıtla

   Haklısınız Ahmet Bey. Daha ciddi ve kurumsal projelerde buradaki logolar insanı tatmin etmeyeceğini düşünüyorum. Ancak ilk aşama için kullanışlı siteler.

 3. Ferhat
  Ağustos 26, 00:51 Yanıtla

  Site yeni açıldığında logoyla uğraşmaya vakit kalmıyor, Teması, eklentisi, ayarları, Türkçeleştirilmesi vb. sebeplerden dolayı. İşbu sebepler yüzünden 1-2 günlüğüne de olsa logo ihtiyacını bu tarz sitelerden karşılıyoruz doğrudur. Ne kadar doğru tartışılır fakat, Google’a da site ile alakalı bir kaç harf yazılıp görseller kısmından herhangi logo bulup koymuşluğum vardır. (Utanma smileyi :p)

 4. Şahin Akdoğan
  Aralık 09, 23:14 Yanıtla

  Timur hocam merhaba, yazı için teşekkürler. Fakat buradaki 5adet logo tasarım sitesi tasarımdandan para almıyorlar. Tasarımı tamamlayıp iş indirme aşamasına gelince hemen kredi kartı ile ödeme sayfasına yönlendiriyorlar. Üstelik 60 usd istiyor bir tanesi yani 180,00 TL. Bu parayı bunların uyduruk tasarımlarına vereceğime kaliteli bir ajansa gidip 150,00 TL ye üstelik profesyonel tasarımcılara logo yaptırabilirsiniz. Tam 2 saat zaman kaybettim bu 5 siteyi tek tek deneyeceğim diye. Sinirlerim bozuldu valla.

  • Timur Demir
   Aralık 10, 08:28 Yanıtla

   Şahin Bey merhaba. Yazımın başında zaten dediğiniz noktaları belirttim. Özel bir projesi olan birisi gidip burada logo yapmaz. Ben paravan bloglarımda, adsense için hazırladığım bloglarda kullanıyorum. Hepsi de ücretli değil zaten onları da belirttim. Birçok tanıdığım kişi de bu sitelerin bir kısmını kullanmakta. Hangisini kullanıp kullanmamak da size kalmış bir durum.

 5. Şafak
  Mart 21, 17:01 Yanıtla

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Ücretsiz bir logo tasarımı yaptırmak isteyen kişiler için harika 🙂

  • Timur Demir
   Mart 21, 17:13 Yanıtla

   Teşekkür Şafak Bey. Sizi bionluk’tan mı tanıyorum ben 🙂

 6. Serdar
  Nisan 07, 10:57 Yanıtla

  Benim kendi halinde tamamen şahsi düşünce ve deneyimlerimi yazdığım bir bloğum olduğu için basit ve sade bir logo nasıl yapabilirim diye araştırdım. Logo olarak kullanabileceğiniz çok güzel fontlar var. Bunları bilgisayarınıza indirip ücretsiz Gimp programıyla kolayca logo oluşturabiliyorsunuz. Senin yazıda tanıttığın siteler kadar pratik olmasa da işimi gördü. Görmek isterseniz: http://1.bp.blogspot.com/-RYq2aKRT4Lo/VugAzfkFbAI/AAAAAAAAABY/BzwjB0MirlEEJiFtddGmXX_2QmKIa8uKw/s1600-r/logo.png

 7. Sosyal Blog
  Mayıs 08, 18:08 Yanıtla

  Kaliteli bir blog başlangıcı için mutlaka logo hazırlanmalı ve göze hoş gelen logonun bizim kullanıcılar gözündeki yüzümüz olacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle ücretsiz logo yapabileceğiniz siteler sayesinde güçlü başlangıçlar yapabilirsiniz.

 8. Gürkan
  Haziran 17, 11:40 Yanıtla

  Teşekkürler. Gerçekten faydalı bir yazı olmuş. Emeğinize sağlık.

  • Timur Demir
   Haziran 20, 07:26 Yanıtla

   Merhaba Gürkan,
   Faydalı olabildiysem ne mutlu. Düşünceni benimle paylaştığın için teşekkürler.

 9. Sezer Güven
  Ağustos 18, 11:50 Yanıtla

  Sitelerin yapım aşamalarında önemli bir faktörü en azından yükümüzü hafifletebilecek bu araçları paylaştığınız için teşekkürler.

 10. Onur
  Ocak 08, 13:51 Yanıtla

  Bana göre logolarımızı kendimiz tasarlamaya çalışmalıyız. Adobe ürünlerini kullanarak ortaya çok güzel şeyler çıkarabiliriz yazı için teşekkürler.

Bir Yorum Bırakın