SEO ve Pazarlama Araçları

Yeni Başlayanlara Özel Seo Rehberi

Dünyanın en popüler sitelerinin durduk yere popüler olduklarını düşünüyor musun? Aylık milyonlarca ziyaretçi almaları en büyük özellikleri olsa bile bu adreslerin takipçileriyle yüksek oranda etkileşim kurduklarını bilmeniz gerekmektedir. Bu siteleri bu hale getiren sihirli bir değnek yoktur. Tek yaptıkları SEO adı verilen alanda etkili bir biçimde aktif olmaktır. Büyük sitelerin…

Devamını Oku »

Anahtar Kelime Aracı: KWFinder [İnceleme]

Etrafta pek çok anahtar kelime aracının olduğu doğru. Bu anahtar kelime araçlarından birçoğu ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Keywordtools.io, Ubersuggest gibi anahtar kelime araçları bunlardan bazılarıdır. Fakat, ücretsiz anahtar kelime araçları size bulunan anahtar kelimelerle ilgili detayı az bilgiler verebilir. Bu açıdan “premium” olarak nitelendirilen ücretli anahtar kelime araçları daha kullanışlıdır.

Devamını Oku »

Kullandığım Ücretsiz Anahtar Kelime Araştırma Araçları

Anahtar kelime araştırması yapmak içerik oluşturmadan önce karşılaşacağınız en büyük engellerden birisidir. Her ne kadar son zamanlarda anahtar kelime ağırlıklı yapılan çalışmaların artık işe yaramamaya başladığı dile getirilse bile bunlara pek aldırış etmemelisiniz.

Devamını Oku »

Bloglarınız İçin 4 Adet Site Hızı Test Aracı

Sitenizin daha hızlı açılmasını ister misiniz? Eğer istemem derseniz çok şey kaybedersiniz. Artık sitelerin açılış hızları arama motorları için önemli birer kriterdir. Arama sonuçlarında daha iyi yerlerde olmak istiyorsanız mutlaka site hızınızın belirli seviyenin üstünde olması gerekmektedir.

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Kapalı