Rüya Tabirleri Duygularınızı Ele Veriyor

Rüya tabirleri çoğu insanın sürekli olarak ilgisini çeken bir konu olmuştur. Rüyalar, gündelik hayatta yaşadığımız olayların bir nevi zihnimizde yansımasıdır. Bazen de eski anılarımızın izdüşümleridir denebilir.

Çocukluğumuzda ya da gençliğimizde yaşanan ve bizi çok etkileyen olayları da rüyamızda görebiliriz. Fakat bazı zamanlarda yaşadıklarımız ile, günlük olaylar ile ya da geçmişteki anılarımız ile ilgisi olmayan haberci rüyalar görürüz. Bu haberci rüyalar bize yaşayacaklarımızı haber verebilir. Bu durum daha çok parapsikoloji alanına girmektedir.

ruya tabirleri konu ici

Rüyamızda gördüğümüz hemen her şey yaşadığımız bir olayın beynimizde kodlanış biçimidir. Aslında rüyalarımız aracılığı ile bilinçaltımız bizimle konuşur. Rüyada gördüğümüz her nesne ve olay sembolik anlamlar taşır. Bilinçaltının yaratmış olduğu sembolik anlatım bize ilk etapta oldukça karmaşık gelebilir. Fakat zamanla rüyalar üzerine düşünüp kendi yaşadığımız olaylar ile özdeşim kurdukça bu semboller bir bir çözülebilir. Bu sebeple rüya tabirleri üzerinde biraz çalışarak ve üzerine düşünerek bu konuda uzman bir yorumlayıcı olabilirsiniz.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek her zaman olumlu anlamlar taşır. Yıllarca emek verdiğiniz işlerin müjdeli bir haber sonucunda yoluna gireceğini gösterir. Sürekli uğraştığınız, çaba gösterdiğiniz fakat sonuç almayan tüm girişimlerinizin sonunda meyve vereceğine işarettir. Rüyada bebek görmek yeni bir doğuş ve başlangıcı ifade eder. Rüyada bebek sevmek, büyük bir malvarlığına sahip olacağınıza ve paranızın bereketinin artacağına işaret eder. Rüyada erkek bebek görmek; mutlu haberler alacağınıza işarettir. Rüyada kız bebek görmek ise işlerinizin yolunda gideceğini gösteren bir işarettir. Sıkıntı ve kaygı duyduğunuz tüm işlerin artık çözümlenmeye başlayacağına ve işlerinizin kolaylıkla halledileceğini simgeler. Rüyada beşik sallıyorsanız iş bulacağınıza ya da iş değiştirip daha iyi bir işe gireceğinizi gösterir. Rüyanızda ağlayan bir bebek gördüyseniz eğer bu çok sevdiğiniz bir yakınınızın size ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Ya da sizin ilgi ve sevgiye ihtiyacınız olduğunu gösterebilir. Gülen bir bebek gördüyseniz eğer tüm dertlerinizden kurtulacağınızı anlatmaktadır. Eğer sevdiğiniz bebek güzel ise mutlu haberler alacağınıza, bebek çirkin ise can sıkıcı bir habere yorumlanır. Uyuyan bir bebek gördüyseniz geleceğinizde mutlu olaylar yaşayacaksınız demektir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek genel olarak hastalık ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada dişin yerinden oynaması bir hastalığa ve bu hastalığın atlatılacağına işaret eder. Rüyada dişlerin kirli olduğunu görmek kötü işler yapılacağına delalet eder. Dişleri düzgün ve parlak görmek güzel övgüler alacağınıza ve üstleriniz tarafından takdir edileceğinizi gösterir. Rüyada çarpık dişler görmek düzensizlik, uyumsuzluk ve ev içi geçimsizliğe işaret eder. Rüyada diş ağrısı çekmek gelecek olan bir sıkıntıyı önceden haber verir. Rüyada gümüş bir diş görmek asalet ve güzel huya, böyle insanlar ile iş yapacağınıza ya da evleneceğinize delalet eder. Rüyada altın diş görmek kız çocuğunun olacağını ifade eder. Rüyada diş çektirmek bütün dert ve sıkıntılarınızdan bir çırpıda kurtulacağınızı anlatır. Rüyada bir dişin ağızdan düşmesi ise tüm borçların ödeneceğini gösterir.

 

 

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.