Paykasa Nedir? Paykasa’nın Özellikleri Nelerdir?

Paykasa  internet üzerinden kullanılan sanal bir şekilde uygulanan ödeme şekli olarak sistemsel bir içerik taşıyan ödeme biçimidir. Sistemsel olması rakamlardan oluşmasını içermesi açısından önem taşır. 16 haneli pin kodu ile belirlenen paykasaödeme sadece sanal ortam içerisinde kullanılan bir özelliğe sahiptir.

paykasa satin alma

Bütün dünyada artık hızla yayılan bu sistem özellikle kredi kartı kullanımından doğan birçok sorunu da ortadan kaldırmaktadır. Paykasa online alışveriş siteleri, online oyun siteleri ve İddia siteleri gibi birtakım sitelerde ön ödeme olarak kullanılan bir sistemdir. Bu sistemin sadece rakamların  kodlamasıyla oluşturulması büyük bir güvenlik çerçevesi içerisinde yer almasını da sağlamaktadır.

Paykasa Al ödeme ile internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde %100 güvence içeren bir sistem oluşturulmuştur. Kredi kartlarında oluşan kişisel bilgiler, hesap bilgileri ve Kredi kartı numarası gibi birtakım açık oluşturacak hiçbir içerik bulunmaz. Ayrıca kişisel bilgilerinize ait olan bir içerik taşımaz. Sadece rakamlar ile oluşturulan bir sisteme sahip olan Paykasa da rakamları girmeniz yeterlidir. Bunun için Paykasa ödemeyi kabul eden online alışveriş siteleri ve oyun sitelerinde bu ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz kullanımdan sonra hiçbir şekilde içerisinde nakit kalmaz ve kart iptal olur. Bu sayede güvenlik açığı oluşturabilecek hiçbir özellik yer almaz.

Paykasada sadece belirlediğiniz ve almak istediğiniz ya da ödemek istediğiniz miktarla ilgili yükleme yapılır ona göre belirlemeniz ve ona göre limit yüklemeniz gerekmektedir. Yani üzerine para üstü gibi bir şey söz konusu değildir. Paykasa almak için satış yapan sitelere girmenin ve belirlediğiniz miktarı sitenin hesabına yatırmanız sonucunda 5-10 dakika içerisinde size gelen 16 haneli pin kodu ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Ayrıca vazgeçmeniz halinde paranızın iadesini isteme imkanınız da bulunmaktadır. Paykasa ile oldukça güvenli pratik ve hızlı bir alışveriş imkanı oluşturabilmek mümkündür. Siz de Paykasa ile güvenli alışverişe başlamak için hemen bir sipariş verin ve sizde bu sistemi kullanmaya başlayın.

Sadece sizin bileceğiniz bir kodu girmeniz halinde alışverişiniz tamamlanacaktır basit ve kolay uygulanabilir paykasa satın al ödeme ile sizde tanışın!

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

2 Yorum

  1. Ferhat dedi ki:

    Paypal’ın yokluğunda iyi gider gibi gözüküyor 🙂

  2. Onur Yaman dedi ki:

    Timur hocam her zaman ki gibi döktürmüşsün yine. Ellerine sağlık, paykasa ile ilgili tüm teknik detayları anlatmışsın. Başarılar diliyorum.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.