Online Yöntemler İle Pırlanta Yüzükler Almak

İhtiyaçlar hiyerarşisi hazırlansa; yaşamın birçok aşamasında en etkileyici yönlerden birisi olarak; mücevher tutkusu yada ihtiyacı gelir. Yemek içmek gibi belirli bir durumu gerçekleştirmek için koca bir ihtiyaç. Nişanlanmada yüzükler, evlilikte bilezikler olmadan kızlar verilmez yada alınmaz.

Sünnet çocuğuna altın takmasan olmaz. Torunun evleniyor, cumhuriyet altını takmasan olmaz. Bir kıza evlilik teklifi edeceksin, parmağına pırlanta takmadan olmaz. Bu işin olmazını bilmiyoruz ama oluru için ufak taktiklerle güzel sonuçlara ulaşabileceğinize eminim.

sevva pirlanta

Pırlanta Neden Pahalı Oluyor?

Bu konuda mücevher gibi genel konuyu ele almaktansa, pırlantayı konuşmak en makulü. Malum, sevgililer günü geliyor ve pırlanta satışları artıyor. Bu sebeple, pırlanta yüzük, pırlanta kolye gibi çeşitli aksesuarların fiyatları yükseliyor. Bu klasik, müşteriyi zorunlu tuzağa düşürme taktiğidir. İnsanların alması zorunlu olan şeylerin fiyatı daima yükseltilir ama ya ikinci konu?

Pırlanta gibi zenginliğin ve zarafetin ürünleri; zaman geçtikçe pahalılaşıyor. Rezervlerin azalması yada insanların pırlanta ihtiyacını zorunlu hale getirmesi, bu ürünlerin fiyatını arttırıyor. Tamamen Amerika’nın oyunu deyip işin içinden çıkmıyorum. Suç, ihtiyaç hiyerarşisine yemek kadar önemli olduğunu kanıtlattıran insanlarda.

Dolgun Pırlanta Ucuz Fiyat Politikası

Altının değeri, kalınlığı ile ölçülür. Gram çok önemli değildir. Pırlanta da aynı duruma sahip. Onun değeri, çakıl taşı büyüklüğü ile alakalı. Ne kadar hacmi büyük ise; karşısındaki kişiye verdiğin önem o kadar büyüktür gibi algılanıyor ama yanlış. Pırlantanın zarafet ve değer gösterme yanı, küçüklük yada büyüklük fark etmeksizin; karşındaki kişiyi etkileyebiliyor. Tabi, pırlanta tasarımı bunda büyük etken olabiliyor. Onu da es geçmemek gerekiyor.

Pırlantaların dolgun olma anlayışını yıkmak için, pırlantanın hacmini yaymak en mantıklı olanıdır. Mesela yüzük üzerinde tek bir noktada 5 gr pırlanta olması yerine, yüzük üzerinde 5 farklı noktada toplamda 5 gram pırlanta olması daha etkileyici gözükebilir. Bu yüzden, pırlantada tasarım önemlidir.

Mücevher sarrafçıları, çeşitlik bakımından az ve fiyat bakımından tok tüccarlardır. O yüzden online sitelere yönelmek gerekiyor. Mesela; pırlantada Sevva Pırlanta olarak bilinen firma; online alışveriş şeklinde modellerini satışa sunuyor. Tek taş, üç taş, beş taş gibi çeşitli türlerde ürünleri mevcuttur. Dileyen yüzüğün etrafını tamamen pırlanta ile süsletebilir. www.sevvapirlanta.com adresinden siteyi ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Sevva Pırlanta gibi internet siteleri, çok fazla yok. Bildiğim bir site olması, size örnek göstermeme olanak sağlıyor. Ancak online pırlanta satan çoğu siteye güvenmemek gerekiyor. Marka olmuş, potansiyeli yüksek sitelerden alışveriş yapmak daha makuldür. Sevva Pırlanta gibi markalar, ürünlerini kendi tasarlayıp direk satışa sunduğu  için maliyetten kısabilmektedirler. Bu sebeple, ucuz pırlanta alma şansınız yüksektir.

Pırlanta İle Zümrüt İkilisi

Pırlantalarda fiyat yüzünde ufak ürünler tercih etmek sizi mutsuz ediyorsa; bunu olumlu yöne çevirebilirsiniz. Pırlanta kristal renge sahiptir. Zümrüt ise, göz alıcı yeşil renge. Zümrüt ile pırlantanın muhteşem uyumu, hem fiyatı düşürüyor hem de hediye edeceğiniz kişiye daha fazla değer verdiğinizi hissettiriyor. Bu sebeple, bir taşta iki kuş vurmak için zümrüt ile süslenmiş pırlanta türlerine göz atmanızda fayda var.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.