MobilClinix, iPhone 6 Sorunlarına En İyi Çözüm

iPhone akıllı telefonların son örneklerinden olan iPhone 6 ve versiyonları, özellikle de daha önce Apple tarafından üretilmiş akıllı telefon kullananlar için ilk seçenekler arasında yer alıyor.

Diğer yandan daha önce Android işletim sistemli akıllı telefon kullanan ancak MacBook gibi yine Apple tarafından üretilmiş bir bilgisayar kullanmaya başlayanlar da akıllı telefon seçiminde iPhone 6 modelini değerlendiriyorlar. Bu popüler modele yönelik ortaya konan bu dikkat çekici ilgi, kendisini iPhone 6 ekran değişimi ve tamir işlemlerinde de yoğunluk yaşanmasına vesile oluyor.

Genellikle ¨iPhone 6 ekranım kırıldı¨ şeklinde başlayan ifadelerle ortaya çıkan olumsuz durum, ürünler ne kadar dikkatli kullanılsalar da sık sık kendini gösterebiliyor. Çeşitli nedenlerle gerçekleşen düşme, çarpma ve suyla temasa girme gibi nedenler sonucunda ortaya çıkan sorunların ardından akla ilk olarak Apple teknik servisi gelse de yüksek tamir ücretleri nedeniyle bu fikirden vazgeçmek de uzun sürmüyor. Diğer yandan MobilClinix gibi garantili ve üst düzey tamir işlemi gerçekleştiren alternatiflerin olması iPhone kullanıcıları için harikulade bir fırsat.

mobilclinix iphone 6 ve iphone 6 plus ekran degisimi

iPhone 6 Ekran Değişiminde MobilClinix

MobilClinix, Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve profesyonel düzeyde akıllı telefon tamir hizmeti sunan alanında lider bir şirket. Uzman ekibi sayesinde iPhone 6 ekran tamiri gibi oldukça hassas ve önemli bir çalışmayı ortalama 45 dakikada gerçekleştirebilen MobilClinix, en hızlı ve garantili hizmet sunan teknik servis şirketleri arasında yer alıyor.

Gerçekleştirilen ekran değişimi ve tamir çalışmalarında 6 ay garanti sunabilen şirket, bu sayede çok az bir ihtimal de olsa tamir işlemi sonrasında ortaya çıkabilecek olası sorunlara karşı müşterilerin içleri rahat bir şekilde cihazlarını kullanmalarını sağlıyor.

MobilClinix Türkiye’nin Her Yerinde

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı noktasında 26 şubesi bulunan şirket, bu fiziksel şubelerinden herhangi birine gelen müşterilerin sorunlu iPhone 6 ya da diğer akıllı telefon modellerini teslim alabiliyor. Cihazın teslim edilmesiyle birlikte başlayan sürecin çok hızlı ilerlediğini belirtelim.

http://tr.mobilclinix.com adresi üzerinden ulaşılabilecek kullanıcı dostu bir internet sitesi bulunan MobilClinix, internet sitesine telefon numarasını bırakan müşterilerine ulaşarak teknik servis hakkında bilgi verebiliyor ve tamir işlemi için atılacak adımları aktarabiliyor. Aynı internet sitesi üzerinden şirkete dair hemen her bilgiye ulaşmak mümkün.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.