Kobisi: Bir E-Ticaret Paketinden Beklediğiniz Her Şey

E-ticaret paketleri, son yıllarda oldukça büyük bir ivme kazanan e-ticaret sektörü için hazırlanan ve işleri büyük oranda kolaylaştıran yazılımlardır. E-ticaret yaparak ürün ya da hizmet satışı yapmak isteyen girişimciler için e-ticaret paketleri ideal seçenekler olmaktadır. Kobisi e-ticaret paketleri dört farklı seçeneği ile girişimcilere seçme özgürlüğü sağlamaktadır. Uygun fiyatlı e-ticaret paketleri hazırlayan ve en iyi e-ticaret paketleri hizmeti sunan Kobisi sayesinde çok kısa bir süre içinde hayalinizdeki e-ticaret sitesine sahip olabilir ve hemen satışa başlayabilirsiniz.

İyi bir fikriniz ve güvendiğiniz ürünleriniz ya da hizmetleriniz varsa hazır e-ticaret paketlerinden yararlanarak birçok farklı iş yükünden kurtulup hemen işletmenizi kurabilirsiniz. Mobil dostu ve mobil uyumlu e-ticaret paketleri, kredi kartı ve taksitli ödeme sistemlerine sahiptir. Kobisi e ticaret paket fiyatları dört farklı pakette değişiklik göstermektedir. Mini e-ticaret yazılımı paketi aylık 19 $, Plus paketi aylık 29 $, pro paket aylık 49 $ ve premium paket aylık 149 $’dır. Paket fiyatları ve kapsadığı özellikleri Kobisi e-ticaret paket fiyatları sayfasından daha detaylı öğrenebilirsiniz.

E-Ticarete Hemen Şimdi Başlayın

E-ticaret paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey tek bir yerde toplanmış durumdadır. Kobisi; e-ticaret yazılımı, güvenli hosting, ödeme sistemi, pazarlama entegrasyonları,  temel CRM ile takip ve raporlama hizmetlerini birlikte sunar.  

Üstelik hosting, güncelleme, veri transferi ve bakım gibi maliyetleri ortadan kaldırır. Çünkü bu işlemlerin hepsi ücretsiz bir biçimde hizmetlerin içinde yer alıyor. Kobisi e-ticaret paketleri karmaşık öğeler içermediği için çok kısa bir sürede teknik bilgi gereksinimi olmadan online mağazanızı açabilir ve satışa rahatlıkla başlayabilirsiniz.

15 günlük ücretsiz deneme paketini kullanarak sistem hakkında fikir edinme olanağınız bulunmaktadır. Deneme süresi de dahil olmak üzere tüm süreçlerde deneyimli e-ticaret uzmanlarından oluşan ekibimiz 7/24 size destek olacak ve tüm sorularınıza yanıt verecektir.

Kobisi E-Ticaret Paketleri Hangi Hizmetleri Sunar?

E-ticaret yaparken bilgi güvenliği oldukça önemlidir. Müşterilerin, markanıza ve işletmenize güven duyması açısından tüm bilgileriniz garanti altına alınıyor. En üst düzey güvenlik için Kobisi ile açılan online mağazalar SSL sertifikası ile korunuyor. Ödeme sistemlerinde ise PCI-DSS sertifikası ile güvenliği sağlanıyor.

Bunların yanı sıra sisteme sizi ve müşterilerinizi alışverişte sahteciliğe karşı Fraud Kontrolü ile koruyor. 150 ayrı Fraud Kontrol Filtresi sayesinde her iki tarafın hakları güvence altına alınmış oluyor.

Kobisi, tüm arama motorlarında organik aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlayacak SEO çözümleri sunuyor. Böylece online dünyada ekstra ücret ödemeden reklamınızı yapmış oluyorsunuz. Değiştirilebilir URL yapısı, kategorilere açıklama ekleme özelliği, hızlı sayfa açılma özelliği gibi niteliklerle Kobisi, SEO dostu e-ticaret çözümleri vaat ediyor. Kobisi e-ticaret paket özellikleri sayfasından daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Timur Demir
Timur Demir 385 içerik

23 Yaşında Muğla doğumlu olan yazar, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisidir.

Yazara ait tüm içerikler →

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Tanıtım Yazıları 2 Yorum

Günümüzde Otobüs Yolculuğu ve Otobüs Firmaları

Otobüs seyahatlerine alışkın mısınız? Yıl içerisinde ne kadar otobüs seyahati gerçekleştiriyorsunuz? Bilindiği gibi şehirler arası yolculuklarda en çok tercih edilen seyahat yöntemlerinden birisi otobüs ile yolculuktur. Otobüs ile yolculuk uçak

Tanıtım Yazıları 1 Yorum

Zevk Almanın Küçük Araçları

Tat almanın birçok yolunu hayatınız boyunca keşfederek bulabilirsiniz. Bazen bu öğrenme sürecine tabi iken; bazen bedeninizden var oluşunuzdan gelir. Doğal yaşam sürecinde tat almak; yaşamaktan mutlu olmak, hayatı severek devam

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Çeviri Araçlarını Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnternet ortamında neredeyse sınırsız düzeyde bilgi yer almaktadır. Bu bilgilerden istifade etmeye çalıştığınız zaman karşınıza bir dil problemi çıkabilir. Her bilgi doğuştan bugüne öğrenmiş olduğunuz dilde yer almayabilir. Yabancı bir

0 Yorum

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış!

Bu içeriğe ilk yorum yapan sen ol!