Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandıracak Blog!

Zamanınızı değerli kılmak, var olan en büyük amaçlarınızdan biri olduğunu düşünüyorum. Boşa giden zamanı yok etmek; internet üzerinden bilgi alışverişi yaparken, yazı okurken, film izlerken yada eğlenirken önemli bir durum haline geliyor. Aradığımız içeriği tam anlamıyla bulmak, sıkılmadan bilgiyi tüketmek zordur ancak timurdemir.com.tr kişisel bilgi günlüğü sayesinde bu amacınıza etkin bir şekilde ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Blog kültürüne olması gibi yaklaştığım blogumda, çeşitli konular üzerine yazılar paylaşıp; insanların  belirli alanlarda bilgi edinmesini kolaylaştıracak bir ansiklopedi olma yolunda ilerlemekteyim. Kaliteli bilgi sunmak, okurken sıkılmamak ve fayda sağlamak; bloğumun temel amaçları arasındadır.

Kitap okuma alışkanlığı kazanmak için tat veren yazılar okuyun!

Eğlenceli yazılardan ziyade eğlendiren ve tat veren yazılar, kitap okuma alışkanlığınızı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Blog içerisinde ele aldığım birçok konu, sizin okurken tat almanızı sağlayacak konulardır. Örneğin; kişisel gelişim alanında yada internet dünyasıyla ilgili iseniz; diğer kategorileri de okuyarak, uzun soluklu yazılar okumaya adım atabilirsiniz. Kitap okumak, uzun süre uzun soluklu yazı okumaya alışmaktır. Blogum üzerinde kaliteli bilgiler sunduğum için en ince ayrıntısına kadar sizlere bilgileri aktardığımdan; yazılarım uzun ve tat veren yazılardır. Bu sayede ilgi alanınıza göre her gün 1 adet yazı okuyarak, hem bilgi edinebilir hem de kitap okuma isteğinizi arttırabilirsiniz. Dilerseniz, yorum bırakarak tartışma açabilir ve aldığınız zevki arttırabilirsiniz.

En çok sevdiğiniz yazar hangisidir?

Kitaplar hakkında size en çok sorulan sorulardan birisidir. En çok sevdiğiniz yazar kimdir sorusu, düşünmeye oldukça müsait ve size en çok tat bırakan kitabın yazarıdır. İyi bir yazar, okuyucusunu düşünen ve onun isteklerine cevap veren yazardır. Blog dünyasında ise; internetten takip ettiğiniz kişiler muhakkak vardır ve timurdemir.com.tr ise; en çok sevdiğiniz yazar olmak istemektedir. Sizi dinleyen ve sizin için üreten bir yazar kimliği ile sahip olduğu düzgün Türkçesini yazılara aktarmakta, en çok sevilen makaleleri ele almakta ve her bir yazının içeriğini dolu dolu aktarmaktadır. Ayrıca bloğundan elde ettiği gelirleri ise; ziyaretçilerine geri yansıtarak; ziyaretçi kitlesini arttırmak ve kaliteyi maksimuma çıkarmak istemektedir.

Önsöz nasıl olmalıdır?

Bir kitabın önsözü, her zaman içerik hakkında bilgi verir. Merak uyandırıcıdır ve bu blog üzerinde yazılan her yazının önsözü, kişinin içinde heyecan duygusunu ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede ilgili yazının ilgi alanınızda olup olmadığını kısa bir okuyuş ile anlayabilirsiniz. Bir kitap önsözü nasılsa; blogdaki yazı önsözü de o şekilde oluşturulmaktadır.

Kitap okuyarak kişisel gelişim olur mu?

Bir kitap okuyarak kişisel gelişiminizi geliştirebilirsiniz ancak teorik olarak okuduğunuz bir şey, gerçek hayatta nasıl meydana gelir biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise; timurdemir.com.tr internet adresindeki kişisel gelişim kategorisinin altında, gözlem ve yaşanmışlıklardan oluşan kişisel gelişim makaleleri bulunmaktadır. Sosyal ilişkilerde başarılı olmak, özgüven sahibi olmak yada zaman tasarrufu gibi birçok konuda sizi yönlendirecek yazılar okuyabilirsiniz.

Kitap okuyarak para kazanmak ister misiniz?

Kitap okuyunca para kazanmak, ne kadar da ilgi çekici değil mi? Evet, kitaplar sayesinde para kazanmak mümkün! Sizi doğru bilgi kaynağına ve doğru yönteme götürecek bilgileri okuyarak, para kazanabilirsiniz.  Blog üzerindeki internet, wordpress, teknoloji gibi konularda nasıl para kazanacağınızı ve neleri yapıp neleri yapmamanız gerektiğini okuyabilirsiniz. Özellikle blog yazarak yada yazı yazarak para kazanmak isteyenler için çeşitli tecrübe sahibi ve kimsenin bilmediği konuları etkin bir biçimde anlatmaktadır. Gerçekten para kazanmak isteyen, ziyaretçi sayısını yükseltmek ve kaliteden taviz vermeden para kazanmanın yollarını arayan blog yazarları ise; bloğu ve blog sahibi yakından incelemelerini tavsiye ediyorum.

Merhaba kitap okuma alışkanlığı 🙂

Okuduğunuz her yazıdan aldığınızın; tat, bilgi ve mutluluk olduğunu düşünüyorum. Uzun yazılar okuyarak kitap okuma alışkanlığı kazanma sürecinize yardımcı olabildiğimi düşünüyorum. Dilerseniz istediğiniz bir alanda sizin için içerik üretebilir ve sizlerin kitap okuma alışkanlığına katkı sağlayabilirim. Okurlarını mutlu etmek için yola çıkan bu blog ile, kaliteli ve mutlu bir yaşamın yazılarını birlikte hazırlamak dileğiyle.

Siz blog da hep var olun!

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandıracak Blog!” te bir düşünce

  1. turhan diyor ki:

    Güzel bir yazı olmuş.Ben pek kitap okumam blog takip eder yada internetetn bilgiler edinirim.Teknolojinin etkisi var kitap okumamda.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.