Kaliteli Hizmetin Adı: Çimen Web Tasarım

Kısa bir süre önce tema değişikliğine gittiğimi çoğunuz biliyordur. Her güzelin bir kusuru olduğu gibi temamı ne kadar sevsem de hız sorunları ile karşı karşıya kaldım. Hem Google Page Speed puanları olsun hem de diğer analiz araçlarından aldığım sonuçlar yerin dibindeydi. Siteniz ne kadar yavaş açılıyor ve sayfalarınız ne kadar yavaş yükleniyorsa bu sizin aleyhinizedir. Kendinizi okuyucunun yerine koyduğunuz zaman resmi daha net görüyorsunuz. Yavaş bir site size okuyucu kaybettirir, hemen çıkma süresini yükseltir ve SEO açısından olumsuz sonuçlar doğurur.

Kendi çabalarımla ve bilgilerimle bir takım çalışmalar yaptım. Görselleri optimize ettim, cache eklentisi kullanmaya başladım ama beni memnun edecek sonucu elde edemedim. Sadece bu basit çalışmalarla mükemmel sonuçlar alamayacağımı kendimde biliyordum. Bu yüzden WordPress site hızlandırma çalışmaları yapabilecek birilerini arama gayreti içine girdim. Forum sitelerinde 5-10 TL ye bu işi yapan daha doğrusu yaptığını söyleyen kişileri bulmak mümkün. Peki bu kişilere ve yaptırdığınız çalışmalara ne kadar güvenebilirsiniz?

Bu yüzden iş ahlakına sahip, güvenebileceğim, işini doğru yapan ve bütçeme uygun birilerini bulmam gerekiyordu. Bir anda aklıma 1.5-2 yıl önce başka bir web sitem için çalışma yaptırdığım Özlem Hanım geldi. Kendisiyle Skype üzerinden iletişime geçtik ve ekibi ile birlikte iki günlük bir çalışmanın ardından gayet başarılı bir sonuçla web sitemi teslim ettiler.

Eğer sizde siteniz için optimize çalışmaları yaptırmak istiyorsanız Çimen Web Tasarıma güvenebilir sitenizi içiniz rahat şekilde teslim edebilirsiniz. WordPress site hızlandırma çalışmalarının yanında web tasarım projeleri de yapmaktadırlar. Çimen Web Tasarım diğer rakiplerini genç ve çalışkan ekip ile bir adım öne geçmeyi başarmıştır. Yaptırdığınız çalışmanın en başından en sonuna kadar her türlü sorunuza sabırlılıkla yanıt verip sizi en iyi şekilde aydınlatmaları da memnun kalmanız için başka bir sebep.

Kendilerine www.cimenweb.com internet adresinden ve ayrıca aşağıdaki bilgilerini verdiğim iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca referans çalışmalarına da http://www.r10.net/wordpress-seo-guvenlik-amp-bakim/1238052-wordpress-site-hizlandirma-calismalari.html buradan ulaşabilirsiniz.

Mail: info@cimenweb.com

Telefon: 0 222 606 05 20

Skype: cimenweb

 

 

 

 

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.