Kaliteli Hizmetin Adı: Çimen Web Tasarım

Kısa bir süre önce tema değişikliğine gittiğimi çoğunuz biliyordur. Her güzelin bir kusuru olduğu gibi temamı ne kadar sevsem de hız sorunları ile karşı karşıya kaldım. Hem Google Page Speed puanları olsun hem de diğer analiz araçlarından aldığım sonuçlar yerin dibindeydi. Siteniz ne kadar yavaş açılıyor ve sayfalarınız ne kadar yavaş yükleniyorsa bu sizin aleyhinizedir. Kendinizi okuyucunun yerine koyduğunuz zaman resmi daha net görüyorsunuz. Yavaş bir site size okuyucu kaybettirir, hemen çıkma süresini yükseltir ve SEO açısından olumsuz sonuçlar doğurur.

Kendi çabalarımla ve bilgilerimle bir takım çalışmalar yaptım. Görselleri optimize ettim, cache eklentisi kullanmaya başladım ama beni memnun edecek sonucu elde edemedim. Sadece bu basit çalışmalarla mükemmel sonuçlar alamayacağımı kendimde biliyordum. Bu yüzden WordPress site hızlandırma çalışmaları yapabilecek birilerini arama gayreti içine girdim. Forum sitelerinde 5-10 TL ye bu işi yapan daha doğrusu yaptığını söyleyen kişileri bulmak mümkün. Peki bu kişilere ve yaptırdığınız çalışmalara ne kadar güvenebilirsiniz?

Bu yüzden iş ahlakına sahip, güvenebileceğim, işini doğru yapan ve bütçeme uygun birilerini bulmam gerekiyordu. Bir anda aklıma 1.5-2 yıl önce başka bir web sitem için çalışma yaptırdığım Özlem Hanım geldi. Kendisiyle Skype üzerinden iletişime geçtik ve ekibi ile birlikte iki günlük bir çalışmanın ardından gayet başarılı bir sonuçla web sitemi teslim ettiler.

Eğer sizde siteniz için optimize çalışmaları yaptırmak istiyorsanız Çimen Web Tasarıma güvenebilir sitenizi içiniz rahat şekilde teslim edebilirsiniz. WordPress site hızlandırma çalışmalarının yanında web tasarım projeleri de yapmaktadırlar. Çimen Web Tasarım diğer rakiplerini genç ve çalışkan ekip ile bir adım öne geçmeyi başarmıştır. Yaptırdığınız çalışmanın en başından en sonuna kadar her türlü sorunuza sabırlılıkla yanıt verip sizi en iyi şekilde aydınlatmaları da memnun kalmanız için başka bir sebep.

Kendilerine www.cimenweb.com internet adresinden ve ayrıca aşağıdaki bilgilerini verdiğim iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca referans çalışmalarına da http://www.r10.net/wordpress-seo-guvenlik-amp-bakim/1238052-wordpress-site-hizlandirma-calismalari.html buradan ulaşabilirsiniz.

Mail: info@cimenweb.com

Telefon: 0 222 606 05 20

Skype: cimenweb

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 375 içerik

23 Yaşında Muğla doğumlu olan yazar, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisidir.

İlginizi çekebilir

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Bilgisayara Bağımlılığınızı Azaltacak Durumlar

Dünyanın en güzel şeyini, en kötü şeyi olarak nitelendirmek; kendine hâkim olamayan birinin basit bir davranışıdır sadece. İşin o kısmı bizi ilgilendirmiyor ve bilgisayarınız ile aranızdaki bağı azaltmanızı sağlayacak birkaç

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Burun Estetiği Yaptırmanın Faydaları

Birçok kişi estetik yaptırmanın fiziksel güzelliği canlandırmaktan başka bir işe yaramadığını düşünse bile gerçekler bu şekilde olmayabilir. Birincil önceliğin fiziksel güzelliği ön plana çıkartmak olmadığı estetik ameliyatlarında kişinin kendini daha

Tanıtım Yazıları 3 Yorum

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralama hizmetleri günümüzde oldukça popüler olmaya başladı. Bir şehirden başka bir şehre giden insanlar burada geçirecekleri vakit için araba kiralamayı uygun görebiliyorlar. Kiralanan araç ile şehirde daha rahat gezebiliyorlar

2 Yorum

 1. Profesyonel Blogger
  Kasım 02, 17:18 Cevapla

  Memnun kaldığına sevindim zira böyle firmalar bulabilmek zordur. Bende blogger + özel domain ile ilgili kendileri görüşeceğim. Umarım yardımcı olurlar.

  • Timur Demir
   Kasım 02, 17:23 Cevapla

   Ellerinden geldiği her konuda yardımcı olacaklarına inanıyorum.

Yorum Yazmak İster Misiniz?