İnşaat Sektöründe En Kaliteli 5 Site

İnşaat sektöründe teknolojinin el verdiği düzeyde yenilikler meydana gelmekte ve sektör hızla gelişmektedir. Bu gelişime ayak uydurmak herkes için mümkün olmayabilir. Fakat sektörün içerisinde yer alan ve sektöre yön vermek için kendini geliştirmeye devam edenler için son gelişmelerden haberdar olmak son derece önemlidir.

insaat-sektoru

İnşaat sektöründe kalitesiyle kendisini ispat etmiş birbirinden farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerin her birisi kendine özgü yapılarıyla işleyiş göstermekte ve günden güne gelişmeyi sürdürmektedir. Birçoğu hatta neredeyse tamamı yabancı adreslerden oluşmaktadır. Fakat bunlar bir niş site nasıl olmalı sorusuna verilebilecek en güzel uygulamalı cevaplardır. Bu sitelerle tanışmaya hazır mısınız? Öyleyse okumaya devam edin.

1. AEC Businesshttp://aec-business.com/ )

Aarni Heiskanen tarafından yönetilen bu blog adresi inşaat sektöründe yaşanan son gelişmelere yönelik stratejik bilgiler içermektedir. Blog adresinde nasıl yapılır sorularına cevap bulabileceğiniz birçok faydalı yazı bulunmaktadır. Bununla birlikte blog adresinin dili gayet sade olduğundan inşaat sektöründe başarılı olmak isteyenlerin kolayca okuyabileceği içeriklerden oluşmaktadır.

2. Building ( http://www.building.com.tr/stores/ )

Building ödüllü bir inşaat dergisinin sitesidir. İnşaat sektöründe yer alan son gelişmelere ve aynı zamanda bunların analizlerine yer verilir. Güvenlik açısından en iyi yöntemler konusunda detaylı bilgilendirmelerin yer aldığı bu site inşaat sektöründe yer alan herkesin takip etmesi gereken bir sitedir.

3. Construction Dive ( http://www.constructiondive.com/ )

Construction Dive güçlü bir sitedir çünkü sektörün önde gelen adreslerinden birisidir. İnşaat sektöründe birçok farklı konuya değinen bir adres olsa bile özellikle sektörün geleceği hakkında yaptıkları yorumlar sıkı sıkıya takip edilmektedir. Sitede aynı zamanda derinlemesine analizlerin yer aldığı özel yazılar kaleme alınmaktadır. Dolayısıyla inşaat sektöründeki birçok yöneticinin takip ettiği önemli bir sitedir.

4. Contracthttp://www.contractdesign.com/)

İnşaat sektöründe biraz daha kurumsal mimariler ile ilgileniyorsanız Contract tam size göre bir site! Hastane, ofis, okul ve buna benzer pek çok kurumsal yapının tasarımları konusunda özgün fikirlerin yer aldığı bu blog inşaat sektörünün alt dallarında bir niş site nasıl oluşturulur sorusunun en iyi cevaplarından birisidir.

5. Equipment Worldhttp://www.equipmentworld.com/)

İnşaat sektöründe yer alan malzeme tedarikçilerinin sıkı sıkı takip ettiği bir adres olan Equipment World, bu sektör içerisindeki ekipmanlarda meydana gelen gelişmelerle ilgilenmektedir. Büyük inşaat malzemeleri konusunda yaşanan son gelişmeleri takip etmek isteyenlerin uğrak adresi olan Equipment World adresi inşaat sektörünün alt dallarında yer alan ideal niş sitelerinden birisidir.

İnşaat sektöründe yer alan ve kalitesiyle ön plana çıkan sitelerden bazıları bunlardır. Bu sitelerin yanlarına daha pek çok adres eklenebilir. Her ne kadar ülkemizde bu denli büyük adresler yer almasa bile inşaat sektöründe etkin pek çok site bulunmaktadır. İnşaat haberleri konusunda ön plana çıkan bu adreslerin bir çoğu sektörde yaşanan haberleri takipçilerine ulaştırmaktadırlar.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.