Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerisinde barındıran bir hizmettir. Hazır ofiste çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterlidir. Kamara ile İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında hazır ofisiniz sizleri bekliyor. Avrupa Yakası’nda Şişli, Beyoğlu, Levent ve Zorlu Center şubelerinde; Anadolu Yakası’nda ise Bostancı ve Altıntepe şubelerinde Kamara’nın hazır ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kamara Hazır Ofislerinde Size Ne Sunuyor?

Kamara’nın altı şubesindeki hazır ofis çözümlerinin her biri şirketinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kamara ekibi, şık tasarımlı ve tam donanımlı hazır ofisinizde rahat bir şekilde çalışabilmeniz için tüm detayları düşünmüş. Profesyonel sekretarya hizmetimi ile gelen çağrılarınız ve kargolarınızın yükünü Kamara üstleniyor. Size tahsis edilecek telefon numarası üzerinden gelen çağrılarınız Kamara’nın profesyonel sekreterleri tarafından yanıtlanır, gerektiğinde çağrılar belirlediğiniz numaraya aktarılır ya da e-posta yoluyla size bilgi verilir. Mesai saatleri dışında gelen çağrılar ise telesekretere yönlendirilir ve size anında bilgi verilir. Dilerseniz telefonlarınıza ön anons (IVR anonsu) eklenebilir. Bunun yanında gelen posta ve kargolar adınıza teslim alınır ve dilerseniz gelen evrak size e-posta yoluyla iletilir.

Kamara’nın hazır ofis çözümleri ile elektrik, su, doğalgaz faturalarıyla ilgilenmenize artık gerek kalmaz. İşlerinizle ilgilenirken ihtiyacınız olan faks ve fotokopi makinesi gibi ofis ekipmanları ve yüksek hızlı internet bağlantısı hizmetinizde. Günlük ofis kontrolü, haftalık temizlik ile 24 saat kapalı devre kamera ve alarm sistemi ofisinizin temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanır. Bunun yanında kullanımınıza açık mutfak ve ücretsiz çay ve kahve hizmeti de işinize odaklanabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz altyapıyı sağlar.

Kamara Hazır Ofis Hizmetini Nerelerde Sunuyor?

Kamara’nın hazır ofisleri İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında bulunmaktadır. Zorlu Center ve Levent şubeleri iş merkezlerine çok yakın mesafede konumlanmaktadır. Şişli ve Beyoğlu şubeleri ise kent merkezindeki konumlarıyla dikkat çekmektedir. Kamara’nın Avrupa Yakası’nda konumlanan şubeleri Maslak, Levent, 4. Levent, Kağıthane gibi hem uzun yıllardır iş dünyasının kalbinin attığı, hem de yeni gelişen lokasyonların merkezi konumundadır. Anadolu Yakası’ndaki Bostancı ve Altıntepe şubeleri sahile yakınlığı, manzarası ve konumu ile müşterilere merkezden uzaklaşmadan huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı sunmaktadır.

Yazar hakkında

Timur Demir
Timur Demir 386 içerik

23 Yaşında Muğla doğumlu olan yazar, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisidir.

Yazara ait tüm içerikler →

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Müzikten Sonraki En Büyük İcat: Radyo Frekansları

Müziğin size neler hissettirdiğini söylememe gerek yok. Bir Google sayfasına müzik, en popüler müzikler, kral pop top 40, rihanna müzikleri, Hande Yener son klip gibi belirli bir amacı işaretleyen kelimeler

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Film İzlemenin Yeni Adresi: Evrensel Film

Eskiden beri nostaljik bir şekilde dilden dile anlatılan sinema salonlarının muhteşem atmosferini artık sizlerde evinizde yaşamak istemez misiniz? Bu günden sonra artık film biletleriniz artık bizden. Sizlerde evinizde muhteşem bir

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Kız ve Erkeklerin Oyun Kültürü

Popüler kültürde daima erkeklerin oyun oynadıkları ve kadınların oyunlardan uzak olduğu düşünülür. Popüler kültürün ortaya koyduğu bu bilgiye ne kadar güveniyorsunuz? Gerçekten erkekler kadınlara göre çok daha fazla oyun oynuyor

0 Yorum

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış!

Bu içeriğe ilk yorum yapan sen ol!