Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerisinde barındıran bir hizmettir. Hazır ofiste çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterlidir. Kamara ile İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında hazır ofisiniz sizleri bekliyor. Avrupa Yakası’nda Şişli, Beyoğlu, Levent ve Zorlu Center şubelerinde; Anadolu Yakası’nda ise Bostancı ve Altıntepe şubelerinde Kamara’nın hazır ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kamara Hazır Ofislerinde Size Ne Sunuyor?

Kamara’nın altı şubesindeki hazır ofis çözümlerinin her biri şirketinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kamara ekibi, şık tasarımlı ve tam donanımlı hazır ofisinizde rahat bir şekilde çalışabilmeniz için tüm detayları düşünmüş. Profesyonel sekretarya hizmetimi ile gelen çağrılarınız ve kargolarınızın yükünü Kamara üstleniyor. Size tahsis edilecek telefon numarası üzerinden gelen çağrılarınız Kamara’nın profesyonel sekreterleri tarafından yanıtlanır, gerektiğinde çağrılar belirlediğiniz numaraya aktarılır ya da e-posta yoluyla size bilgi verilir. Mesai saatleri dışında gelen çağrılar ise telesekretere yönlendirilir ve size anında bilgi verilir. Dilerseniz telefonlarınıza ön anons (IVR anonsu) eklenebilir. Bunun yanında gelen posta ve kargolar adınıza teslim alınır ve dilerseniz gelen evrak size e-posta yoluyla iletilir.

Kamara’nın hazır ofis çözümleri ile elektrik, su, doğalgaz faturalarıyla ilgilenmenize artık gerek kalmaz. İşlerinizle ilgilenirken ihtiyacınız olan faks ve fotokopi makinesi gibi ofis ekipmanları ve yüksek hızlı internet bağlantısı hizmetinizde. Günlük ofis kontrolü, haftalık temizlik ile 24 saat kapalı devre kamera ve alarm sistemi ofisinizin temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanır. Bunun yanında kullanımınıza açık mutfak ve ücretsiz çay ve kahve hizmeti de işinize odaklanabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz altyapıyı sağlar.

Kamara Hazır Ofis Hizmetini Nerelerde Sunuyor?

Kamara’nın hazır ofisleri İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında bulunmaktadır. Zorlu Center ve Levent şubeleri iş merkezlerine çok yakın mesafede konumlanmaktadır. Şişli ve Beyoğlu şubeleri ise kent merkezindeki konumlarıyla dikkat çekmektedir. Kamara’nın Avrupa Yakası’nda konumlanan şubeleri Maslak, Levent, 4. Levent, Kağıthane gibi hem uzun yıllardır iş dünyasının kalbinin attığı, hem de yeni gelişen lokasyonların merkezi konumundadır. Anadolu Yakası’ndaki Bostancı ve Altıntepe şubeleri sahile yakınlığı, manzarası ve konumu ile müşterilere merkezden uzaklaşmadan huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı sunmaktadır.

Yazar hakkında

Timur Demir
Timur Demir 385 içerik

23 Yaşında Muğla doğumlu olan yazar, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisidir.

Yazara ait tüm içerikler →

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Ev Fiyatına Villa Tercihi

Günümüz Türkiye’sinde özellikle büyük şehirlerde ev fiyatlarının çok pahalı olmasından yakınan pek çok insan bulunmaktadır. Bu insanlar, daireler ne kadar lüks olursa olsun bir daireye yüklü miktarda para yatırmanın doğru

Tanıtım Yazıları 1 Yorum

İş Bulmada Blog Yazarlığının Avantajı

Blog yazarlığı düşünüldüğü gibi bir blog adresi açıp günlük tutmak veya akıllara gelinen her şeyi yazmak anlamına gelmemektedir. Blog yazarlığı yaparak uzman olmak istediğiniz bir alanda kendinizi ispat edebilir, araştırma

Tanıtım Yazıları 0 Yorum

Doğum Günü Hediye Siteleri

İnternetten hediye alma siteleri giderek yaygınlaşmaktadır. Bu tür siteler genellikle gençler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Her geçen gün giderek sayıları artan hediye siteleri arasında Hediye Alma Rehberi sitesi de bulunmaktadır. Yaygın

0 Yorum

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış!

Bu içeriğe ilk yorum yapan sen ol!