Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerisinde barındıran bir hizmettir. Hazır ofiste çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterlidir. Kamara ile İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında hazır ofisiniz sizleri bekliyor. Avrupa Yakası’nda Şişli, Beyoğlu, Levent ve Zorlu Center şubelerinde; Anadolu Yakası’nda ise Bostancı ve Altıntepe şubelerinde Kamara’nın hazır ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kamara Hazır Ofislerinde Size Ne Sunuyor?

Kamara’nın altı şubesindeki hazır ofis çözümlerinin her biri şirketinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kamara ekibi, şık tasarımlı ve tam donanımlı hazır ofisinizde rahat bir şekilde çalışabilmeniz için tüm detayları düşünmüş. Profesyonel sekretarya hizmetimi ile gelen çağrılarınız ve kargolarınızın yükünü Kamara üstleniyor. Size tahsis edilecek telefon numarası üzerinden gelen çağrılarınız Kamara’nın profesyonel sekreterleri tarafından yanıtlanır, gerektiğinde çağrılar belirlediğiniz numaraya aktarılır ya da e-posta yoluyla size bilgi verilir. Mesai saatleri dışında gelen çağrılar ise telesekretere yönlendirilir ve size anında bilgi verilir. Dilerseniz telefonlarınıza ön anons (IVR anonsu) eklenebilir. Bunun yanında gelen posta ve kargolar adınıza teslim alınır ve dilerseniz gelen evrak size e-posta yoluyla iletilir.

Kamara’nın hazır ofis çözümleri ile elektrik, su, doğalgaz faturalarıyla ilgilenmenize artık gerek kalmaz. İşlerinizle ilgilenirken ihtiyacınız olan faks ve fotokopi makinesi gibi ofis ekipmanları ve yüksek hızlı internet bağlantısı hizmetinizde. Günlük ofis kontrolü, haftalık temizlik ile 24 saat kapalı devre kamera ve alarm sistemi ofisinizin temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanır. Bunun yanında kullanımınıza açık mutfak ve ücretsiz çay ve kahve hizmeti de işinize odaklanabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz altyapıyı sağlar.

Kamara Hazır Ofis Hizmetini Nerelerde Sunuyor?

Kamara’nın hazır ofisleri İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında bulunmaktadır. Zorlu Center ve Levent şubeleri iş merkezlerine çok yakın mesafede konumlanmaktadır. Şişli ve Beyoğlu şubeleri ise kent merkezindeki konumlarıyla dikkat çekmektedir. Kamara’nın Avrupa Yakası’nda konumlanan şubeleri Maslak, Levent, 4. Levent, Kağıthane gibi hem uzun yıllardır iş dünyasının kalbinin attığı, hem de yeni gelişen lokasyonların merkezi konumundadır. Anadolu Yakası’ndaki Bostancı ve Altıntepe şubeleri sahile yakınlığı, manzarası ve konumu ile müşterilere merkezden uzaklaşmadan huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı sunmaktadır.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Hazır Ofis Nedir?” te bir düşünce

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.