hakkimda

Merhaba Sevgili Ziyaretçi,

Ben Timur Demir, 1991 Muğla doğumluyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisiyim.

Blogum 2013 yılında yayın hayatına başlamış olup blog yazarlığı ve bu alanı içine alan konular ağırlıklı olmak üzere kişisel yazıların derlendiği bir web günlüğüdür. Blogumda yer alan yazılar, yabancı kaynaklardan derlenen değerli araştırma yazıları ve tecrübelerim ile edindiğim bilgilerden ibarettir.

İnternet dünyasına adım atmak isteyen, araştırmayı ve öğrenmeyi seven, sabırlı olan girişimci okuyuculara, uzun araştırma ve derlemelerle, güncel ve kaliteli bilgiyi sunmak adına çalışmalarımı yaklaşık 2.5 yıldır sürdürüyorum. Paylaşmayı misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edindim. Araştırma yapmaktan keyif aldığım konularda bir hayli uzun, ancak her satırı bilgilendirici yazılar hazırlamak için ince eleyip sık dokuduğumu söyleyebilirim. Sitemin sosyal bir blog imajı kazanması için, yorumlara ve yorumculara son derece önem vermekteyim. Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya gayret ediyorum. Kişisel bir web sitesi olmanın alışılmış “işte ben” sınırlarını aşmak, şeffaf bir çizgiyle belirlediğim içerik alanlarımda kaliteli bir bilgi güncesi olabilmek niyetiyle, yerli kaynaklarda yer almayan ya da tüm detaylarıyla işlenmeyen konuları, öğretileri ve tavsiyeleri sitemi ziyaret eden değerli okuyuculara aktarabilmek, bu girişiminin amacını özetlemektedir.

Hızla gelişen bilgi teknolojilerinin, internet dünyasına sağladığı avantajlar, hobiden – tahmin edilemeyecek kazançlar sağlanan meslek dallarına dönüşen yeni girişimleri takip etmek, sıfırdan başlamak, ya da özgün araştırma yazılarım ve kişisel tecrübelerimi aktardığım yayınlarla mevcut birikimini beslemek isteyen herkesi bloguma beklerim.

Yukarıda da söylediğim üzere bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm ve Kaliteli Bilgi Günlüğü sloganıyla yayın hayatıma devam ediyorum.

Her zaman Paylaşmayı Misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi ise Vizyon edindim.

Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için timurdemirr@yandex.com adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

 

 

18 Yorum

 1. Gökay dedi ki:

  Merhaba. Siteniz gayet hoş ve sade.
  İnternet aleminde sizlere başarılar dilerim.

  1. Timur Demir dedi ki:

   Teşekkür ederim Gökay bey.

   1. Ayhan dedi ki:

    Kaliteli yazılarınızdan dolayı sizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

 2. Furkan GÖKÇÖL dedi ki:

  İçerikleriniz gerçekten yüksek kaliteli. Rss üzerinden sizi takip ediyorum Timur bey. Blog hayatınızda da size başarılar dilerim. 😉

  1. Timur Demir dedi ki:

   Teşekkür ederim Furkan Bey.

 3. Ümit dedi ki:

  Oldukça doygun bir içeriğe sahip siteniz, sade olmasını da güzel buldum, başarılar dilerim.

  1. Timur Demir dedi ki:

   Teşekkürler Ümit Bey.

 4. Belgin dedi ki:

  Bilgilendirici içeriğinizin benim gibi yeni bloggerlara çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler ve blog hayatınızda başarılar.

  1. Timur Demir dedi ki:

   Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

 5. Mert Denizaşan dedi ki:

  “Paylaşmayı Misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi ise Vizyon edindim.” sevdim bunu 🙂
  İçerikler gayet güzel, aynı zamanda site de gayet basit ama şık bir arayüz.Emeğinize sağlık, başarılar.

 6. Çağrı dedi ki:

  Başarılı bir blog, tebrik ederim.

  1. KiGIN dedi ki:

   Sade hoş bir tema bunun yanında, içerikleri güzel yazılarınızla kişileri doyurucu yazılarınızdan dolayı sizi tebrik etmek ve başarılar dilemekten başka bir şey kalmıyor.

 7. Merhaba Timur, kişisel bloğun çok güzel. Tebrik ederim. Içindeki bilgiler ile de kişisel blog kavramını fazlasıyla hak ediyor. Çalışmalarını takip ettiğimi bilirtiyor ve başarılar diliyorum. Hayırlı günler. .

  1. Timur Demir dedi ki:

   Teşekkür ederim.

 8. Timur Bey sizinle bir çay içme olanağım var mı bende KTÜ’de okuyorum da.

  1. Timur Demir dedi ki:

   Tabi Kadir Bey.

   1. Abdulkadir Turan dedi ki:

    Bahar dönemi başlangıcında sizinle iletişime geçerim olur mu. Tatil araya girdi de

Yorumlara Kapalıdır.