Gumball Oyunları Oynayarak Stres Atın

Gumball ile daha önceden tanışıyor musunuz? Tanışmadıysanız kısa süre sonra tanışacaksınız. Kendisi The Amazing World of Gumball çizgi dizisinin baş kahramanıdır. The Amazing World of Gumball ise Ben Bocquelet tarafından oluşturulmuş bir yapımdır.

gumball oyunlari ates ve su

Gumball asıl adı Zach olan hikayenin ana kahramanıdır. 12 yaşında bir kedi olan Gumball, okul arkadaşı Penny’e aşıktır. Ufak balığı Darwin en iyi arkadaşıdır.

Gumball’ın dünyası okul zamanlarında yaptıkları ve başından geçen olaylarla doludur. Aslında bir film olarak yayınlanması planlanıyordu ancak yayıncıların isteğiyle dizi olarak değiştirilmiş bir yapımdır. İzlemesi keyiflidir. Vakit öldürmesine takılmadan eğlencenin tadının çıkarmaya çalışmalısınız. Yaşça size uygun olduğunu düşünmüyor olabilirsiniz ama çizgi dizi dendiği zaman belki fikriniz değişebilir. Sonuçta birçoğumuz birkaç çizgi dizi izlemiş ve hayranı olmuşuzdur. Gumball bunlardan birisi olabilir mi? Size kalmış.

Çizgi film veya çizgi diziler ile aranız iyi değilse Gumball ile tanışmanızın farklı bir yolu daha vardır. Merak ediyorsanız hemen söyleyeyim, baş karakteri olduğu oyunu oynayabilirsiniz. Gumball oyunları çeşitlidir ve dilediğinizi oynayarak stres atabilir ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Oynayacağınız oyunu sıradan bir oyun olarak görebilirsiniz ama bu tutumla yaklaşmamalısınız. Her oyun kendi içerisinde bir değere sahiptir. Her oyunun hitap ettiği bir kitle, her oyundan farklı zevkler ve keyifler alabilen insanlar vardır. Gumball oyunları size karmaşık gelebilir ama başkasına oldukça basit gelecektir. Bu oyunlardan beklediğinizi alabilirsiniz veya alamazsınız. Kısacası zevkler ve renkler tartışılmaz durumu söz konusudur.

Yapmanız gereken stresten uzaklaşmak, biraz kafa dinlemek ve vakit öldürmek ise Gumball oyunları gibi oyunlar oynayarak bunu başarabilirsiniz. Bu oyunlar basittir. Genel olarak çok fazla kafa patlatmanız gerekmez. Kısa süreliğine oynar ve vakit geçirmeye çalışırsınız. Bunun dışında ise belki birazcık kafaya takıp sonunu getirmeye çalışabilirsiniz. Bu sizin için ufak bir hedef olur. Bu ufak hedef ile diğer büyük hedefler doğrultusunda motivasyonunuzu arttırmış olursunuz.

Bir oyun diyerek geçmemelisiniz. Sizin için keyifli gelecek her oyunun sağlığınıza ve zihinsel gelişiminize faydası vardır. Küçümsememeli ve beğendiğiniz her oyuna diğer işlerinizi aksatmayacak bir biçimde vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ne kadar az strese sahipseniz sağlığınızı korumayı aynı oranda o kadar iyi koruyabilirsiniz.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.