Gta San Andreas Hileleri ve GTA 5

GTA Oyun serisi şüphesiz dünyanın en ünlü oyun serilerinden birisi, Rockstar Games ilk oyununu 1999 yılında satışa sunmuştu, geçtiğimiz aylarda ise son gta oyunu olan GTA 5’in bilgisayar versiyonu sevenleri ile buluştu.

GTA 5 çıkışı ile birlikte büyük bir ilgi ile karşılandı, gerek GTA 5 hilelerinin geniş ve kapsamlı bir şekilde işe yararlılığı, gerek haritanın büyüklüğü ve karakterler, oyun içerisindeki materyaller üzerinde yapılabilen özelleştirmeler oyunun en iyi yanlarından birisi. Keza oyunun bilgisayar platformuna çıkışı ile birlikte, Rockstar Games’den bağımsız olarak geliştirilen birçok oyun modu da sevenleri ile buluştu, bunların en çok tutulan mod ise ulusal çapta yapılan bir anketinde kanıtladığı üzere Ironman modudur.

 

gta-5-ironman-modu

Bu yazıda neler var?

GTA San andreas ve GTA 4 hileleri

Yapılan bir diğer araştırma ise GTA serisi içerisinde Türkiye’de en çok tutulan versiyonların GTA San andreas ve GTA 4 olduğunu gösterdi. Aynı şekilde GTA San andreas hileleri ve GTA 4 hileleri de GTA serisi takipçileri için önemli bir konu, keza bu hileleri diğer oyunların aksine, oyunun yapımcısı tarafından oyun içerisine yerleştirilen, oyunu daha zevkli bir deneyim ile kullanıcıya aktarmayı hedefleyen şifrelerden oluşmakta.

GTA 5 oyunumuzu detaylı bir şekilde incelemek gerekirse, GTA 5, GTA serisinin 15. oyunudur, 2013 yılının son çeyreğinde PS3 ve Xbox da oynanılmak üzere piyasaya sürülmüştür. aynı şekilde PS4 ve Xbox one içinde 2014 yılının sonlarına doğru satışa sunulmuştur, 2015 nisan ayında ise Windows bilgisayarlar için bilgisayar versiyonu sevenleri ile buluşmuştur. RAGE, Euphoria, Bullet Physics isminde 3 oyun motoru içerisinde geliştirilen oyun, devasa haritası, çok iyi bir şekilde kurgulanmış görevleri ve bağlantı noktaları ile uzun yıllar boyunca gündemde kalmaya devam edeceğini fazlasıyla kanıtladı.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.