FeedBlitz: En Verimli FeedBurner Alternatifi

Blog adresinizde etkili bir biçimde çalışan bir kaynağa sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor olmalısınız. FeedBlitz, FeedBurner gibi bir dağıtım hizmeti sunmaktadır ve bunu yaparken ekstra destek ve verimlilik sunmaktadır.

FeedBlitz e-posta pazarlamacılığı, sosyal medya ve RSS kaynağı yönetimi çalışmalarını bir arada toplayan tek servis olma özelliğini taşıdığı için diğer servislere göre bir adım öne çıkmaktadır.

FeedBlitz’in seti ve unutulan e-posta servisi, e-posta pazarlamacılığı ve bülten güncellemeleri problemlerini aşmakta kullanılabilir. Herhangi bir RSS kaynağından e-postalar oluşturabilir, birden fazla e-posta listesini kolayca yönetebilir, bunları içerik tercihleri ve daha fazla seçeneğe göre sınırlayabilirsiniz.

FeedBlitz Hakkında

Gelişmiş ve hızlı sosyal paylaşım, inanılmaz verimli ulaştırma, güçlü zamanlama, paraya dönüştürme, kolayca abone yönetimi, otomatik cevaplayıcılar, e-posta ve RSS aboneliği raporları özelliklerinden ve faydalarından bazılarıdır. FeedBurner alternatifi olan FeedBlitz, inanılmaz iyi müşteri hizmetleri ve WordPress eklentisi sayesinde mesajınızı doğru aboneye doğru zamanda ulaştırmanızı sağlar.

FeedBlitz aynı zamanda kullanıcıya herhangi bir kaynağı veya blog adresini takip etme fırsatı sunar. Bunu kullanıcının tercihine göre anonim olarak dahi yapabilir. Kaynağın FeedBlitz kullanmasına gerek yoktur. FeedBlitz güvenilir ve bilindik kaynaklardan kullanıcının basit bir şekilde güncellemeler almasını sağlar.

Yayınlama Hizmetleri

Bağımsız kaynaklar tarafından yapılan araştırmalara göre blog adresinize bir e-posta seçeneği eklemeniz durumunda okunabilirlik oranının yarı yarıya yükseldiği ortaya konmuştur. Bununla birlikte site deneyimi sayesinde aktif abone sayısının %30 oranında arttığı saptanmıştır. RSS, web kaynakları ve diğer kaynaklar bir kullanıcı için çok fazla olabilir. Birçoğu sizin içeriğiniz ile ilgilenmeyebilir çünkü bunu onlara ilgi çekici bir biçimde ulaştırmış olmayabilirsiniz. E-posta bu açıdan farklıdır, özeldir, kolaydır ve herkes tarafından anlaşılabilir.

 feedblitz
FeedBlitz sizin için bir köprü görevi görür. Çünkü FeedBlitz abonelikleri yönetebilir ve bu sayede size okuyucularınız hakkında bir takım bilgiler sunabilir. FeedBlitz aynı zamanda FeedBurner gibi diğer servislere sirkülasyon ölçümleri sunabilir. Bu nedenle ilk kez göz attığınız zaman içeriğin tüm erişim durumunu görmüş olursunuz. Ücretli planlar ise e-postaları kişiselleştirebilme olanağı sunar ve blog adresinizi tüm özelliklerden faydalanabilecek bir yer haline dönüştürür.
Google AdWords veya Amazon ortaklık programları gibi servisler kullanıyorsanız, kaliteli ve sitenizi tekrar ziyaret eden kişilerin kazancınızı maksimum seviyeye çıkardığını biliyor olmalısınız. FeedBlitz kişisel olarak içeriğinizi en iyi ve en kaliteli okuyuculara ulaştırır, okunabilirliği yükseltir ve potansiyel kazancınızı arttırır.
 
Abonelik ve Okuma Hizmetleri
FeedBlitz istediğiniz blog ve RSS içeriklerini hızlı bir biçimde toplama fırsatı sunar ve bu içerikleri doğrudan size ulaştırır. Herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yoktur, karmaşık prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız, sinir bozucu reklamlar yoktur. Sadece içerik vardır, size günlük olarak ulaştırılır ve bunlar e-postada kolayca okunabilir şekilde olurlar. Böylece sektörde yaşanan gelişmelerden daima haberdar olabilir ve güncel kalabilirsiniz.
 Eğer aşağıdaki maddelere katılıyorsanız ve ”Evet ben de istiyorum” diyorsanız mutlaka FeedBlitz’ i denemelisiniz.
 • Evet, abonelere verimli bir ulaştırma hizmeti sunmak istiyorum.
 • Evet, bilgili ve uzman kişilerden teknik destek almak için kendimi özgür hissetmek istiyorum.
 • Evet, Facebook, LinkedIn, Twitter ve Google+ gibi servislerle entegrasyon istiyorum.
 • Evet, abonelerin Google+ ve Pinterest gibi modern yerlerde içerikleri paylaşım yapabilmesini istiyorum.
 • Evet, ulaştırma konusunda kesinlik istiyorum.
 • Evet, RSS ulaştırma seçenekleri konusunda esneklik istiyorum.
 • Evet, liste otomasyonu, alışveriş sepeti entegrasyonu ve otomatik cevaplama gibi özelliklerle işimi büyütmek istiyorum.
 • Evet, abone kaybetmeden kaynağımı taşımak istiyorum.
 • Evet, markamı e-postalarda vurgulamak istiyorum.
 • Evet, verimli ölçümler istiyorum.
FeedBlitz’e göre FeedBurner ile karşılaştırıldığı zaman temel farklılıklar şunlardan oluşuyor:
 • Daha uygun ve daha verimli kaynak sirkülasyonu ve erişim ölçümleri sunuyor.
 • Daha iyi arama motoru optimizasyonu sunuyor.
 • Daha akıllı kesme özelliği ile belirli kaynaklarda linkleri, resimleri ve biçimi koruyor.
 • Daha iyi markalama ve grafik kişiselleştirme sunuyor.
 • Tıklama oranlarını Google Analytics hesabınıza entegre edebiliyor.
 • RSS kaynağını otomatik olarak daha mobil dostu sunabiliyor.
 • FeedBlitz diğer kaynaklarla birleşme sunuyor.
 • Kaynağın altına kişiselleştirilebilir bir alt kısım yerleştirmenize imkan tanıyor.
 • FeedBlitz canlı ve erişilebilir bir müşteri destek hattına sahip.
 • FeedBlitz kaynakları filtreleme özelliğine sahip.
 • FeedBlitz ile sosyal medyadan içerik entegre edebilirsiniz.
 • daha basit, grafiksel ve tanıtım amacıyla kullanılan bileşenler sunuyor.
 • FeedBlitz ile kendi kaynak adresinize sahip olursunuz ve böylece olası riskleri engellersiniz.

Sizlerde http://www.feedblitz.com/ adresinden inceleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum. Bu kadar özelliklere sahip bir servisi kullanmanın tabi ki belirli bir karşılığı var. Sizi tek sabit fiyat ile elinizi kolunu bağlamak yerine , okuyucu kitlenize ve takipçilerinize göre ödeyeceğiniz miktarı kendinizin belirme şansı sağlıyor. Aşağıdaki görselde de detaylı görebilirsiniz.

Feedblitz ücret

Görsel Kaynağı: FeedBlitz

Yazar hakkında

Timur Demir
Timur Demir 380 içerik

23 Yaşında Muğla doğumlu olan yazar, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisidir.

Yazara ait tüm içerikler →

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Blog Yazarlığı 6 Yorum

Dikkat Etmeniz Gereken Blog Hataları

Bloglama eğlenceli bir iştir ve bu uğraş sırasında birçok farklı tecrübeye sahip olarak deneyimli bir yazar olabilirsiniz veya başkalarını bu yönde teşvik edebilirsiniz.

Blog Yazarlığı 14 Yorum

Metin Yazarlığı Konusunda Etkili Teknikler

Öncelikle blog yazarlığı veya blog adresinizi ayakta tutabilmek için gerçekleştirilen metin yazarlığı konusunda bilmeniz gereken altın bir kural vardır. Bu kural, istediğiniz konuda başarıya ulaşabilmeniz için tek bir yöntemin olmamasıdır.

Blog Yazarlığı 3 Yorum

Mükemmel Blog Yazısı Başlıkları Oluşturmak

Mükemmel bir içerik stratejisi oluşturmak için belirli adımları doğru şekilde atmanız gerekmektedir. Yazılarınızın başlıkları ise stratejinizi başarıya ulaştıracak en önemli etkendir. Doğru başlıkları oluşturmanın yollarını anlatmaya başlamadan önce yazıların başlıkları

0 Yorum

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış!

Bu içeriğe ilk yorum yapan sen ol!