En Uygun Yeminli Tercüme Fiyatları Protranslate.net’te!

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere çeviri hizmetleri artık hemen herkesin hayatında ihtiyaç duyduğu bir olgu. Okulda öğretmenin verdiği ödevde veya iş hayatınızda patronunuzdan gelen bir talepte tercüme işi yapan platformları canla başla ararız. İşte böyle zamanlarda yanlış bir platforma denk gelip çok yüksek yeminli tercüme fiyatları ile karşılaşmayın diye sizlere bu yazımızı hazırladık. Şöyle ki, eğer Protranslate.net adresine girer ve buradaki uzmanlardan faydalanarak bir çeviri hizmeti satın alırsanız oldukça uygun yeminli tercüme fiyatları ile karşılaşacaksınız!

Kelime bazlı çalışan firmada müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet sunumu gerçekleştiriliyor. Bu yüzden talebinizin tam anlamıyla karşılanacağından emin olabilirsiniz. Daha fazla zamanınızı almadan sizleri yukarıdaki link üzerinden Protranslate’e yönlendirelim!

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

En Uygun Yeminli Tercüme Fiyatları Protranslate.net’te!” te bir düşünce

  1. Melih yesilpinar diyor ki:

    Haarex clinic sahibiyim adim melih yesilpinar protranslate firmasına web site çevirimi ve web site makale çevirileri için 4 gün sürecek şekilde anlaştık fakat 4 gün sürecek isim sürekli süslü bahaneler ile 17 güne kadar surdu 57 kez telefonla görüştüm bicok kez mail attım hatalar başladığından bari 1 kere konuştuğum kişiyi bir daha bulamıyorsunuz bastan sona hatalı makaleleri cümle haline getirip madde madde ceviri programının yaptığı kadar işlem yapabiliyorlar 17. Gün sonunda ücret iadesi istediğim zaman dolaylı 2 ucu açık kelimeler ile sure talebi sonrası tamamen inkar ve red politikasına çeviriyorlar kesinlikle bu firmayla çalışmayın her hatada sunu bunu isten kovduk ceza verdik cevabi ile erteliyorlar hatun hanim deniz hanim mertcan bey ömer bey son didem hanim adli kisiler tamamen ücreti nakit al sonrası bahane üret bezdir seklinde hizmet veren kisiler siz siz olun hiçbir şey çevirtmeyin hepsini yazlım olarak sanal yapıyorlar resmen dolandırıldım suç duyurusunda bulunup dava acicacam 05522230132
    dolandırıldım

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.