Tarayıcıdan Oynanabilen En İyi 10 Araba Oyunu

Tarayıcıdan oyun oynamak oyun oynamanın en kestirme yollarından birisidir. Her ne kadar yerini artık mobil cihazlara bırakıyor olsa bile hala birçok kişi bilgisayarında yer alan tarayıcı yardımı ve çeşitli internet siteleri üzerinden oyun oynamaya devam etmektedir. Araba oyunları denildiği zaman akıllara hemen belirli oyunlar gelebilir. İşte bu belirli oyunlar arasından birkaçını sizinle paylaşmak istedim.

supercar-showdown-oyunu

1. Supercar Showdown

Supercar Showdown, araba oyunları denildiği zaman akıllara gelen ilk tarayıcı oyunlarından birisidir. Basit ve rekabetçi yapısıyla ön plana çıkan oyun eğlenceli vakit geçirmek isteyenler tercih ettiği bir yarış oyunudur. Kısa süreliğine rekabet dolu bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız Supercar Showdown ile tanışabilirsiniz.

2. Turbo Racing 3

Turbo Racing 3, araba oyunları denildiğinde akıllara gelen ilk tarayıcı oyunlarından birisi olmayabilir ama kesinlikle basit yapısıyla bilinen bir oyundur. Hız tutkunlarının stres atmak ve vakit geçirmek için oynadığı bu oyuna merhaba diyerek hız yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Turbo Racing 3 kolay oynanabilen bir yarış oyunu olma özelliğini taşımaktadır.

3. Street Race

Street Race adından anlaşılabileceği gibi sokak yarışı tutkunlarının beğenebileceği güzide bir oyundur. Özellikle içerisindeki Need for Speed: Underground tutkusunu yenememiş kişiler bu oyundan keyif almaktadır. Street Race ile tekrardan sokak yarışlarına merhaba diyebilir ve hız yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

4. OverVolt Racing

OverVolt Racing diğer araba yarışlarından biraz daha farklıdır. Biraz daha basit olan ama oyuncusunu memnun edebilen bir yarış oyunu olma özelliğini taşır. Eğer basit ama oynaması eğlenceli bir oyun arıyorsanız OverVolt Racing yarış oyununa bir şans vermeyi düşünebilirsiniz.

5. Go Kart Go Ultra

Go Kart Go Ultra adından belli olabileceği gibi go-kart yarışlarından hoşlanan kişiler için özel bir oyundur. Birçok kişi klasik araba yarışlarından sıkıldığı için bu tür oyunlara merak salmaktadır. Bir go-kart tutkunuysanız kesinlikle Go Kart Go Ultra oyununa bir şans vermelisiniz.

6. On the Run

On the Run, kaçmayı ve kovalamaca konusunda tutkulu olanların tercih ettiği bir oyundur. Oyun oynarken süreyle değil peşinizden gelenle uğraşmak isteyen birisiyseniz bu oyun tam size göre demektir. On the Run için tam olarak yarış oyunu denilemeyebilir ama bir araba oyunu olduğu kesindir.

7. Lethal Race

Lethal Race maalesef hız tutkunu olanların değil sabırlı olanların beğendiği bir araba oyunudur. Yarışmaktan ziyade engellerle mücadele edebilecek olmanızdan ötürü pek çok kez can sıkıcı olabilmektedir. Lethal Race tamamen yarış üzerine kurulu oyunlardan hoşlanmayan oynayabileceği bir araba oyunudur.

8. Formula Fever

Formula Fever basit ama eğlenceli bir Formula 1 kopyası oyundur. Formula 1 yarışlarından hoşlanıyorsanız, oynayabileceğiniz basit ve eğlenceli oyunlar arıyorsanız bu oyun tam size göre. Basit oynanabilirliği sayesinde Formula Fever kalbinizde taht kurabilir.

9. Gas & Sand

Gas & Sand engellerle boğuşmak zorunda kalacağınız bir yarış oyunudur. Oyunun görünümü diğer yarış oyunlarından biraz farklı olabileceği için ilk başta yadırgayabilirsiniz. Biraz zaman geçirdikten sonra Gas & Sand oyununun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

10. Age of Speed: Underworld

Age of Speed: Underworld biraz daha teknolojik bir yarış oyunudur. Diğer birçok araba oyunlarının aksine bu oyunda amacınız tamamen eğlenceye yöneliktir. Age of Speed: Underworld oyunun oynarken eğlenceli vakit geçirebilir ve aynı zamanda kolayca kafa dağıtabilirsiniz.

Burada yer alan araba oyunları dışında birçok farklı ve güzel araba oyunu yer almaktadır. Bu oyunları oynarken iyi vakit geçirebilirsiniz. Bu oyunlarda büyük hedefleriniz olmayacaktır belki ama vakit geçirirken bunları düşünme fırsatınız bile olmayacaktır çünkü eğlenceye kaptırmış olacaksınız.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.