E- Öğrenme İle Kolay Bir Eğitim

Artık dünya üzerinde birbirinden farklı birçok şirket ya da bir diğer deyişle firma bulunmaktadır. Ve tüm kurumların milyarlarca çalışanları bulunmaktadır. Burada önemli husus eğer her hangi bir çalışan çalıştığı kurumdaki temel mantığı tam olarak anlamamış ise o zaman,o kurum çalışanından tam olarak verimi alamaz.

Elbette bu sadece, o kurumun çalışanları için değil aynı zamanda o sektörde bulunan herkes adına geçerlidir. Bununla birlikte bir de teknolojinin zamanla daha da güçlendiği şu dönemlerde artık her türlü alan için teknoloji kullanılarak sistemli ve son derece büyük bir kapsam içerisinde eğitim hazırlanıp verilebiliyor. Ve bunun için de oldukça kaliteli bir site örnek verilebilir.

einstein

Kaliteli Bir İnteraktif  Uzaktan Eğitim Firması

O da einstein.com.tr adresidir. Bu son derece büyük ve kaliteli firma bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile bir şirketin her türlü bilgisine odaklanarak bu konuda kaliteli ve interaktif uzaktan bir eğitim sistemi oluşturmaktadır. Bu firma, her sektördeki kurumların çalışanlarına yönelik, firmayı, sektörü, kişisel gelişimi içeren paket çözümler sunmaktadır. Bir şirket için temel sorun aslına bakılırsa çalışanların ne öğrenmesi gerektiği değil, nasıl öğrenmesi gerektiğini daha iyi aktarabilmektir.

Einstein’ın kaliteli eğitim tasarım ve yazılımcı kadrosu sayısız kuruma bugüne kadar çözümler sunmuş. Bu E-öğrenme çözümlerinde ile birbirinden farklı bakış açıları sunulmaktadır. Örneğin her hangi bir konu hakkında öğrenilmesi gereken bir durumu yetişkinlerin öğrenebileceği şekilde hem görsel hem yazılı bir şekilde tasarımı yapılır ve işin temel mantığı son derece kolay bir şeklide öğretilir. Bununla birlikte bir de bu program dahiline katılan kişi ya da kişiler öğrendikleri bilgileri ya da bir takım becerileri aynı zamanda kendi yaşamları dahilinde bazı noktalarda kullanabilecekleri şekilde bir imkân da sunuyor.

Ezbere Dayalı Bir Eğitim Yoktur

Bu kaliteli eğitim sistemini asıl özel kılan yan ise bünyesindeki uzman kadrosu ile öğretilecek olan bir durumun ezbere dayalı olarak sabit bir fikirle değil, akılda kalıcı bir şekilde net ve görsel olarak nokta atışı bir eğitim sunmasıdır. Bu da kişi ya da kişilerin o konuda yıllardır büyük bir bilgiye ya da tecrübeye sahipmiş gibi bir donanıma sahip olmalarını sağlar. Verilecek olan eğitim için bu eğitime katılacak olan kişilerin nitelikler göz önüne alınır, o konuda ne gibi ihtiyaçlar söz konusudur ön plana çıkarılır ve bununla ilgili bir eğitim tasarım çalışması yapılır.

Firmanın tüm temel mantığı ve ilgi alanı son derece kaliteli bir eğitim süzgecinden geçirilir ve bilgi en net bir biçimde uzman kadro tarafından eğitime katılan kişilere aktarılır. Bu Oyunlaştırma (Gamification) ile ilgili konu hakkında eğitimi alan kişi ya da kişilerin akıllarına tüm o bilgiler adeta genlerine işler ve ezbersiz, kaliteli bir bilgi sahibi edilir.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.