Casio Saatler ile Anı Yakalayın

Casio markası, 1946 yılında Tokyo’da kuruldu. Casio deyince akla ilk gelen Casio saatler ve hesap makineleridir. Marka, 1957 yılında dünyanın ilk elektronik hesap makinesini yaratmış ve insanlığa armağan etmiştir.

Casio; kol saati, hesap makinesi, dijital fotoğraf makinesi, synthesizer, el televizyonu, cep sözlüğü, kuvars saat, klavye, sub-notebook, yazıcı, PDA, taşınabilir televizyon, laptop, elektronik klavye, cep telefonu, aydınlatıcı, e-data bank, yazar kasa ve fiş kesme makinesi üretmektedir.

casio saat modelleri

Hem ürün çeşitliliği hem de ürün kalitesi ve dayanıklılığı ile bugün tüm dünyada Casio prestijli bir marka haline gelmiştir. Birçok insanın aklına saat deyince Casio markası gelmektedir. Özellikle retro stilde kol saati severler için bu markadan vazgeçmemelerini öneriyoruz. Casio’nun orijinal ve eski analog saat modellerindeki takvim ve saat bölmeleri, çelik ya da altın rengi saat kayışı görüntüsüne retro severler olarak bayılacaksınız. Ayrıca Casio’nun bazı retro stili saatlerinde data bank özelliğini de bulacaksınız. Bu sürprizi bol saatleri kendinize ve sevdiklerinize almak sizleri mutlu edecek.

Dünya saati, adım sayar, takometre, ışık, pusula, barometre, hesap makinesi, data bank gibi birçok özelliğe sahip bu saatlerden istek ve ihtiyacınıza göre olanları seçebilirsiniz. Bir saatten beklediğinizden daha fazlasını bulacağınıza emin olabilirsiniz. Elbette marka modern çağa ayak uydurarak yeni formlara sahip saatler de üretti. Deri kayışlara sahip siyah ve kahverengi şık erkek saatleri kendini önemseyen ve bakımlı olmaya gayret eden erkekler için tasarlandı. Zarif çelik kordonlu ve modern görünüme sahip kol saatleri ise göz alıcı ve çekici kadınların kıyafet kombinlerini tamamlamak üzere özel olarak dizayn edildi. Sadelikten ve güzel olmaktan ödün vermeyen kadınların ilk tercihi olacak bu saatler spor şıklığı bünyesinde bir araya getirdi.

Teknolojinin son harikası olan Casio Oceanus Koleksiyonundaki saatlerde uzaydan görülebilen siyah mermer materyali kullanılmıştır. Titanyum saat kordonları hafifliği ve zarafeti ile göz kamaştırıyor. Radyo kontrollü olan, GPS sinyali alım özelliği bulunan ve güneş enerjisi ile çalışan bu saat size teknolojinin tüm imkanlarından faydalanma olanağı sunuyor. Üstelik bu saatler sınırlı sayıda premium olarak üretilmektedir.

Protek Saat Koleksiyonunda ise aradığınız birçok şeyi bir arada bulabilirsiniz. Üçlü sensör özelliği olan Protek saatler rakım, barometre basıncı ve yön ölçümleri sağlamaktadır. Barometrik Basınç Eğilimi Alarmı, dalış esnasında basınç değerlerindeki ani durum değişikliklerini ve yaklaşan hava olaylarını gösteriyor. 200 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu saatler tam otomatik LED ekran aydınlatması ile sizin her daim karanlıkta kalmanızı engelliyor. Pusula, barometre, termometre ve yükseklik ölçer nitelikleri ile doğayı kontrol etmek isteyen kişiler için bu saat biçilmiş kaftan!

Casio saat koleksiyonlarına baktığınızda yeni keşifler ile karşılaşmaya hazır olmalısınız. Casio Edifice Saat Modelleri size sınırsız seçme özgürlüğü sunuyor. Akıllı telefon ile bağlantı kurabilen Casio Edifice Saat Modelleri serisi teknolojiden bir an uzak durmak istemeyenler için tasarlandı. Kronograf serisi ise her şeyden haberdar olmak isteyen ve zamana önem veren insanlar için özel olarak üretildi. Çok kollu saat serisi üstün su geçirmez özellikleri ve paslanmaz çelik kordonu ile dalış tutkunları için dizayn edildi. Maskülen erkeklerin tercihi olacak üç kollu analog saatler ise çarpıcı detayları ile dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyen kişiler için üretildi. Edifice Saat koleksiyonunun en önemli ve romantik serilerinden biri de çift saatleridir. Her anını birlikte yaşamak isteyen sevgi dolu çiftler için dizayn edilen bu saatler ile zamanın kıymetini sevgiyle kavrayın.

Son bilgileri asla kaçırmayın!

Blog adresime abone olun, yeni bilgiler, ücretsiz e-kitaplar hemen size ulaşsın.

İlgili Yazılar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Dikkat: Reklam içerikli yorumlarınız onaylanmayacaktır.